Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

Masz pytania? Skontaktuj się z Animatorem
Program Społecznik

Zespół PROGRAMU SPOŁECZNIK na lata 2019-2021


Zapraszamy do kontaktu.


Poniżej lista kontaktów do personelu Programu Społecznik na lata 2019-2021


Program Społecznik

2019-2021

Imię i nazwisko
Funkcja
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Subregion A
Miasto Szczecin/powiat policki
Marcin Słupiński
Animator lokalny
530-582-717
m.slupinski@karrsa.pl
Agnieszka Pokorska
Animator lokalny
530-518-948
a.pokorska@karrsa.pl
Subregion B
Miasto Świnoujście /powiaty
goleniowski, gryficki,
kamieński, łobeski
Bożena Zarecka
Animator lokalny530-564-372
b.zarecka@karrsa.pl
Urszula Bolewicz
Animator lokalny530-583-910
u.bolewicz@karrsa.pl
Subregion C
Powiaty: choszczeński,
drawski, kołobrzeski,
świdwiński, wałecki
Paulina Czechowska
Animator lokalny530-556-859
p.czechowska@karrsa.pl
Roman Wiśniewski
Animator lokalny530-574-054
r.wisniewski@karrsa.pl
Subregion D
Miasto Koszalin/powiaty:
białogardzki, koszaliński,
sławieński, szczecinecki
Katarzyna Grzybowska
Animator lokalny530-511-320
k.grzybowska@karrsa.pl
Piotr Machciński
Animator lokalny530-569-134
p.machcinski@karrsa.pl
Subregion E
Powiaty: gryfiński,
myśliborski, pyrzycki,
stargardzki
Małgorzata Kuncewicz
Animator lokalny530-577-430
m.kuncewicz@karrsa.pl
Agnieszka Odachowska
Animator lokalny530-572-611
a.odachowska@karrsa.pl
Operator
Sandra Stępniak
Asystent koordynatora
530-562-692
s.stepniak@karrsa.pl
Aurelia Kubicka
Facylitator
530-575-461
a.kubicka@karrsa.pl
Magdalena Kiner
Koordynator
94 341 63 30
m.kiner@karrsa.pl