Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

Zespół programu Społecznik
Program społecznik

Poniżej  lista kontaktów do personelu Programu Społecznik na lata 2019-2021

 

Program Społecznik 2019-2021

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon kontaktowy

Adres mail

Subregion A

Miasto Szczecin / powiat policki

 

Marcin Słupiński

Animator lokalny

530-582-717

m.slupinski@karrsa.pl

Agnieszka Pokorska

Animator lokalny

530-518-948

a.pokorska@karrsa.pl

Subregion B

Miasto Świnoujście / powiaty goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski

 

Bożena Zarecka

Animator lokalny

530-564-372

b.zarecka@karrsa.pl

Urszula Bolewicz

Animator lokalny

530-583-910

u.bolewicz@karrsa.pl

Subregion C

Powiaty: choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki

 

Paulina Czechowska

Animator lokalny

530-556-859

p.czechowska@karrsa.pl

Roman Wiśniewski

Animator lokalny

530-574-054

r.wisniewski@karrsa.pl

Subregion D

Miasto Koszalin / powiaty: białogardzki, koszaliński, sławieński, szczecinecki

 

Katarzyna Grzybowska

Animator lokalny

530-511-320

k.grzybowska@karrsa.pl

Piotr Machciński

Animator lokalny

530-569-134

p.machcinski@karrsa.pl

Subregion E

Powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki

 

Małgorzta Kuncewicz

Animator lokalny

530-577-430

m.kuncewicz@karrsa.pl

Agnieszka Odachowska

Animator lokalny

530-572-611

a.odachowska@karrsa.pl

Operator

Sandra Stępniak

Asystent koordynatora

530-562-692

s.stepniak@karrsa.pl

 Operator

Aurelia Kubicka

Facylitator

530-575-461

a.kubicka@karrsa.pl

 Operator

Magdalena Kiner

Koordynator

94 341 63 30

m.kiner@karrsa.pl

 

W załączeniu znajdą Państwo listę kontaktów w formacie PDF.